ПРО КОМПАНІЮ

Юридична компанія «Solomon-Lex» рада запропонувати Вам широкий спектр високоякісних юридичних послуг, орієнтованих на захист Ваших інтересів і прав.

Сучасне суспільство немислиме без чітких правил свого існування. Але ситуація в правовому полі дуже динамічна. Розібратися в хитросплетіннях законодавчих норм досить складно, крім того, необхідно постійно відстежувати зміни в законодавчій базі.

Юридичний консалтинг – невід'ємна частина сучасного бізнесу. Для безпечного ведення бізнесу необхідно постійно відстежувати зміни в законодавчій базі, що під силу тільки юристам-професіоналам, які мають постійну практику, в досконалі технології і зв'язки, а також постійно підвищують свою кваліфікацію.

Певні види підприємницької діяльності вимагають отримання ліцензій, дозволів, сертифікатів. Без них бізнес стає паралізованим. В цьому випадку скоротити час і засоби допоможе юрист-професіонал, який вже не один раз проробляв це і володіє майстерними технологіями і зв'язками.

Центральне місце в регулюванні господарських і суспільних відносин займають договори і контракти. Грамотно, з урахуванням щонайменших нюансів бізнесу клієнта, використовуючи шаблони і багаторічні напрацювання, договір або контракт може скласти тільки професіонал. Звернувшись в «Solomon-Lex» і зробивши один раз у нас, але якісно, Вам не доведеться корити своїх підлеглих за упущені або невраховані моменти операції. Складання, експертиза і супровід договорів – це те, над чим повинні працювати грамотні юристи, щоб інтереси Вашого бізнесу були надійно захищені.

Загальновідомо, що свої права треба захищати до кінця, і деколи захищати їх доводиться в суді. Ведення претензійний-позовної роботи, представництво в місцевих і господарських судах під силу тільки практикуючим юристам, які можуть побудувати нестандартну схему ведення справи і підключити всі необхідні структури і компоненти для ефективного захисту свого клієнта.

У Вас виникли проблеми з акціонерами, Ви хочете випустити акції або облігації, Ваш орендодавець відмовляється підтримувати договірні відносини, як правильно побудувати партнерські відносини з іноземним партнером. У всіх цих і багатьох інших випадках ми прийдемо Вам на допомогу і зробимо це швидко, професійно, якісно, враховуючи всі нюанси і гарантуючи повну конфіденційність.